Twoje zadania:

  • Sprzedaż produktów i usług z działu Automatyki firmy VITRONIC;
  • Systematyczne i aktywne pozyskiwanie, a także obsługa nowych i obecnych klientów;
  • Przygotowywanie i tworzenie ofert, a także określanie warunków handlowych;
  • Efektywne zarządzanie kluczowymi klientami w celu stworzenia silnej pozycji i zagwarantowania maksymalnego poziomu zadowolenia klienta;
  • Aktywna współpraca ze wszystkimi działami firmy;
  • Wsparcie sprzedażowe podczas trwania całego projektu;
  • Opracowywanie strategii mających na celu szybkie zwiększenie sprzedaży;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz jej postrzeganie na rynku jako solidnego partnera biznesowego;
  • Reprezentowanie firmy podczas konferencji i targów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (automatyka i robotyka, elektrotechnika oraz kierunki pokrewne);
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań oraz urządzeń technicznych minimum 2 lata (sprzedaż w obszarze AUTOMATION będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomość systemów CRM i AX;
  • Dokładność i dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac oraz sporządzanych raportów;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i prezentacyjne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży urządzeń technicznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Szkolenia: zarówno kierunkowe, jak i dodatkowe, wykraczające poza zakres wykonywanych zadań.
  • Stały kontakt z językami obcymi;
  • Nowoczesne środowisko pracy;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, sprzęt IT (laptop, telefon komórkowy itp.).

Klauzula Informacyjna dla osób rekrutowanych

Odpowiadając na powyższe ogłoszenie (mailowo bądź telefonicznie) wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE tzw. RODO).

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: VITRONIC Machine Vision Sp z.o.o., z siedzibą: Plac Wolności 6-7, 47-220 Kędzierzyn-Koźle. Nie został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych;

2. Dane osobowe przekazane w przetwarzanie Administratorowi Danych będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia rekrutacji, kontaktu telefonicznego lub w celu kontaktowym na podany adres e-mail, archiwizacji;

3. Pani/Pana dane nie będą przekazywane żadnym innym Podmiotom;

4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji;

5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

6. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych;

7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, a odmowa podania danych może skutkować brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym.

Otwarta kultura pracy i zarządzania

Spotkajmy się!

Masz więcej pytań na temat VITRONIC i naszego sposobu pracy?

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej pracy?

Napisz lub zadzwoń do nas!

kontakt@vitronic.pl
Telefon
+48 77 481 00 03

Albo po prostu wpadnij do nas i złóż podanie.