Miejsce pracy: Poznań i okolice

Twoje zadania:

  • Montaż oraz instalacja urządzeń oraz systemów firmy VITRONIC + okablowanie, kalibracja
  • Wykonywanie okresowych przeglądów i serwisów urządzeń i systemów VITRONIC
  • Kompletowanie dokumentacji technicznej związanej z montażem urządzeń
  • Obsługa klienta w dziale serwisowym - diagnozowanie błędów i usuwanie awarii zdalnie

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie – mile widziany profil techniczny lub zainteresowanie w tym temacie
  • Znajomość zagadnień montażu elektrycznego i mechanicznego (mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych)
  • Dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat B - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, premie, dodatki
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, sprzęt IT (laptop, telefon komórkowy itp.).
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Szkolenia: zarówno kierunkowe, jak i dodatkowe, wykraczające poza zakres wykonywanych zadań;
  • Stały kontakt z językami obcymi;
  • Pełną obsługę biura w trakcie wyjazdów służbowych (loty, hotele, samochód)
  • Praca przy projektach krajowych i międzynarodowych

Otwarta kultura pracy i zarządzania

Spotkajmy się!

Masz więcej pytań na temat VITRONIC i naszego sposobu pracy?

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej pracy?

Napisz lub zadzwoń do nas!

kontakt@vitronic.pl
Telefon
+48 77 481 00 03

Albo po prostu wpadnij do nas i złóż podanie.