Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Twoje zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble w strukturach organizacji;
  • Aktywny udział w projektowaniu oraz organizowaniu systemu ocen pracowniczych, działań rozwojowych, badań satysfakcji, on-boardingu oraz off-boardingu;
  • Współpraca z kierownikami działów oraz pracownikami, agencjami rekrutacyjnymi, firmami szkoleniowymi, uczelniami/szkołami;
  • Realizacja strategii personalnej Spółki;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Spółki;
  • Współpraca z siedzibą główną w Niemczech.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze HR, m.in.: rekrutacji, szkoleń, employer brandingu, systemów ocen, projektów rozwojowych, on-boardinu, off-boardingu;
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych, systemów i rozwiązań z zakresu HR;
  • Otwartość i pozytywna energia w działaniu;
  • Umiejętności interpersonalne;
  • Wysokie zdolności do budowania i podtrzymania relacji z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji;
  • Inicjatywa w działaniu, samodzielność, sumienność;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym;
  • Znajomość programów z pakietu Ms Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, premie, dodatki;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop);
  • Pakiet szkoleń w Polsce i za granicą;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Rozwój w młodym, dynamicznym zespole;
  • Przyjazną atmosferę w pracy;
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na świecie.

Otwarta kultura pracy i zarządzania

Spotkajmy się!

Masz więcej pytań na temat VITRONIC i naszego sposobu pracy?

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej pracy?

Napisz lub zadzwoń do nas!

kontakt@vitronic.pl
Telefon
+48 77 481 00 03

Albo po prostu wpadnij do nas i złóż podanie.